Katarzyna Piwoda – wianki, ozdoby z kwiatów, pluszaki

Katarzyna Piwoda – wianki, ozdoby z kwiatów, pluszaki

O talencie Pani Kasi do układania kwiatów nie wiedziała ona sama do póki nie spróbowała stworzyć pierwszego wianka.

Pasję układania kwiatów Pani Kasia odnalazła w sobie niespodziewanie po tym jak w Internecie zobaczyła wianek na drzwi, który bardzo się jej spodobał. Nie skusiła się by go zamówić, postanowiła wykonać podobny sama. Później zaczęła Tworzyć kolejne wianki i obdarowywać nimi swoją rodzinę. Koleżanka, której podobały się prace Pani Kasi poprosiła ją o stworzenie wianka ślubnego na głowę. Pani Katarzyna nie była pewna czy jej się to uda więc odmówiła, ale stworzyła ten wianek dla siebie aby sprawdzić czy jest w stanie tak owy przygotować. Dopiero jak była pewna, że jej to dobrze wychodzi rozpoczęła tworzenie ozdób na włosy.

Pani Katarzyna odnalazła się w tworzeniu wianków i postanowiła, że założy własna działalność i będzie się tym zajmować już na poważnie. W zależności od sezonu Pani Kasia przygotowuje na drzwi wianki świąteczne, kwieciste, jesienne, wiosenne, podobnie jest z wiankami na głowę. Artystka tworzy wianki komunijne, ślubne, folkowe z kwiatów sztucznych i drucików zdobionych koralikami. Warta podziwu jest umiejętność Pani Kasi do dobierania kolorów kwiatów i dodatków oraz jej wyobraźnia. Wystarczy, że Pani Kasia zobaczy przed sobą różne kwiaty, po czym wie z czym je połączyć.


Jej umiejętności zostały docenione m.in. przez Stowarzyszenie Twórców Sztuki w Lubaczowie, w którym Pani Kasia także odnalazła swoje miejsce. Jej prace do zobaczenia są m.in. w lubaczowskiej Galerii Sztuki w rynku, a do kupienia na stronie Pani Kasi www.KapiCoronatus.pl

Nowe kompozycje warto śledzić na Facebooku, na profilu Kapi Coronatus – wianki
tel. 724 557 675
e-mail: kapicoronatus@gmail.com
Projekty Pani Kasi można przeglądać również na Instagramie KapiCoronatus i Pintereście.

Więcej zdjęć niebawem